Svešinieka atnākšana

Grāmata par Strunkes gleznu "Cilvēks, kas ieiet istabā"
Piegāde uz:Latvia
Cena 8,00 €
Atlaide:
Apraksts Teksta autore: Luīze Pastore
Ilustrācijas: Elīna Brasliņa

Izdevējs: Neputns, 2015, ISBN 9789934512674. Izdevums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja atbalstu.

Vai mākslas darbi var atdzīvoties? Kādus noslēpumus slēpj gleznas? Grāmatu sērijā „Mākslas detektīvi” mākslai pa pēdām dodas mazie detektīvi Teo un Poga, kas izmeklē ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Trešā sērijas grāmata “Svešinieka atnākšana veltīta Niklāva Strunkes gleznai “Cilvēks, kas ieiet istabā”. Avīzes un laikraksti jau vairākas nedēļas ziņo, ka Rīgas iedzīvotājus biedējot kāds svešinieks pelēkā mētelī, kurš staigājot cauri māju sienām kā spoks. Detektīvs Teo ķeras pie lietas izmeklēšanas un aci pret aci sastopas ar Pelēko Vīru… Sekojot putekļu smaržai un Pelēkā Vīra saucienam "Čau!", Teo kopā ar savu pārinieci Pogu un viņas resno takšeli Komatu dodas Rīgas ielās, lai noskaidrotu, vai māksla tiešām spēj izkāpt no apputējušu gleznu rāmjiem un pastaigāties mūsdienu Rīgas ielās. Mākslas detektīvi atklās Pelēkā Vīra noslēpumu un izdibinās, kurš tad īsti Rīgā ieviesis itālisko sveicienu “Čau!".

Izdevums noderēs bērniem un viņu vecākiem latviešu vizuālās mākslas vēstures iepazīšanai, kā arī mākslas skolotājiem ierosmei mākslas nodarbībām.

Grāmata (formāts 21,5 x 20 cm, 60 lpp.), mīkstie vāki, cena 8 EUR.