Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS speciālisti sniedz konsultācijas par bērnu un jauniešu māksliniecisko spēju izkopšanu, talanta potenciāla noteikšanu, mākslas un dizaina izglītības jautājumiem, iepriekš vienojoties par konsultācijai piemērotu laiku.

Konsultāciju tēmas:

   Talanta potenciāls un atbalsts talantīgam bērnam

Konsultācija vecākiem vai pedagogam par konkrēta bērna vai jaunieša talanta potenciālu un tā izkopšanas iespējām mākslā vai dizainā.

   Problēmjautājumi un risinājumi mākslas un dizaina apguvē

Konsultācija vecākiem, pedagogam vai mediatoram par konkrētiem gadījumiem vai problēmjautājumiem mākslas un dizaina nodarbībās klasē un skolā, ieteikumi to risināšanai.

   Mākslas izglītība un bērnu vizuālās domāšanas specifika konkrētā vecumposmā

Konsultācija vecākiem, pedagogam vai mediatoram par bērnu vizuālās domāšanas specifiku dažādos vecumposmos saistībā ar uztveri, iztēli, pašizteiksmi, spēju darboties ar dažādiem materiāliem. Konkrēti ieteikumi mākslas apguvē atbilstoši bērna vecumam.

   Izglītība mākslu jomā pēc 9. klases: dizains vai māksla?

Konsultācija vecākiem vai pedagogam par izglītības iespējām mākslā vai dizainā profesionālās vidējās izglītības līmenī Latvijā – programmām, iestājeksāmeniem, sagatavošanas kursiem atbilstoši konkrēta jaunieša interesēm un sagatavotībai.

Konsultācijas sniedz:

Ilze Vītola

Latvijas Mākslas akadēmijas docente, Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS vadītāja. Metodisku materiālu un grāmatu autore, Skola 2030 mācību programmu un metodisko materiālu vizuālajā mākslā un dizainā zinātniskā recenzente. Ikdienā vada mākslas un dizaina nodarbības bērniem, studentiem un pedagogiem. Regulāri pasniedz lekcijas un meistarklases citu Eiropas valstu mākslas augstskolās.

Ilze Kupča

Mākslas izglītības eksperte Latvijas Nacionālajā kultūras centrā. Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS vadītāja. Metodisku materiālu un grāmatu autore, Skola 2030 metodisko materiālu vizuālajā mākslā un dizainā recenzente. Veidojusi jauniešu mākslas izstādes, tajā skaitā starptautiskas. Ir pieredze vidējās izglītības mākslas un dizaina profesijas standartu izstrādē un ekspertīzē, izglītības iestāžu akreditācijas darbā. Ir Latvijas dizaina padomes locekle, starptautiska mākslas izglītības tīkla ACEnet (Arts and Cultural Education Network)  locekle.

Iespējama konsultācija gan klātienē, gan tiešsaistē.

Maksa par konsultāciju (līdz 1 stundai) 50 eur.

TRĪS KRĀSU audzēkņu vecākiem ir iespēja pieteikties konsultācijai 1 x gadā bez maksas. Intereses gadījumā lūdzam sūtīt ziņu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.