Nodarbības un kursi

Dizaina domāšana darbībā – telpiski objekti un vides risinājumi
No Ceturtdiena, 14. Janvāris 2021 -  10:00
Uz Piektdiena, 15. Janvāris 2021 - 12:00

Aicinām skolotājus attālināti piedalīties profesionālās pilnveides seminārā ”Dizaina domāšana darbībā. Telpiski objekti un vides risinājumi". 

Dizains un dizaina apguve kļūst par svarīgu izglītības satura daļu. Kas ir dizaina domāšana? Kā mācību procesā apgūt dizaina principus? Kādas mācību metodes izmantot? Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS jau sesto gadu pēta dizaina apguves iespējas - vada dizaina nodarbības dažādu vecumu bērniem, izstrādā dizaina mācību metodiku skolotājiem un dalās pieredzē. Semināra dalībnieki iepazīs veidus, kā skolēniem palīdzēt attīstīt dizaina domāšanas ieradumus. Tiks analizēti piemēri kā, veidojot telpiskus objektus vai izstrādājot vides risinājumus, notiek darbs pie ierosmju un ideju meklēšanas, resursu un materiālu izvēles un kā tiek apgūta prasme vērtēt dizainu. Semināra saturs būs noderīgs gan mākslas, gan mājturības un tehnoloģiju skolotājiem. Semināru vadīs Ilze Kupča un Ilze Vītola. 

Dalības maksa 6 akadēmisko stundu tiešsaistes seminārā ir 20 eiro. Seminārs tiks organizēts 2 dienās. Starplaikā dalībniekiem būs jāveic neliels patstāvīgs darbs. Uzdevumu dalībnieki saņems semināra 1. daļas laikā. Semināra pirmā daļa plānota 14. janvārī plkst. 10.00-12.00, otrā daļa 15. janvārī plkst. 10.00-12.00. Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņems nodarbību materiālus un apliecības pdf formātā.

Lai piedalītos seminārā, pēc pieteikšanās un saņemtā rēķina apmaksas nepieciešams lejupielādēt aplikāciju Zoom (https://zoom.us/download) un pēc tam reģistrēt savu profilu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi. Pēc rēķina apmaksas katram dalībniekam uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā,  nosūtīsim personalizētu saiti. Izmantojot šo saiti, varēsiet pievienoties semināram programmā Zoom. Rekomendējam seminārā piedalīties, izmantojot datoru, nevis telefonu; tāpat arī pirms tam pārbaudīt, vai ir stabils internets, vai strādā kamera un mikrofons, lai semināra laikā mēs varētu bez problēmām sazināties un cits citu redzēt un dzirdēt.

Programmas saskaņojuma nr. RIIMC-20-020.

Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt Ilzei Vītolai - 29495195.