MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Nodarbības un kursi

Laikmetīgā māksla ViļņāNo Piektdiena, 3. Marts 2023 -  08:30
Uz Sestdiena, 4. Marts 2023 - 21:00
Cena (EURO) 180

3. un 4. martā aicinām skolotājus piedalīties profesionālās pilnveides izbraukuma seminārā Viļņā "Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika".

Viļņa šogad svin 700 gadus kopš dibināšanas un piesaista interesentus ar lieliskām mākslas izstādēm.

Divu dienu semināra programmā ietilpst:  piecu laikmetīgās mākslas un modernisma perioda izstāžu apmeklējumu jaunajā Mo muzejā, Viļņas Mākslas galerijā un Radvilas Pils Mākslas muzejā. Semināra vadītājas sniegs informāciju par māksliniekiem un izstāžu koncepcijām, kopīgi diskutēsim par laikmetīgās mākslas izglītības tēmām.

Apmešanās vienīcā Viļņas centrā divvietīgos numuros. Cenā iekļauti ceļa izdevumi ērtā autobusā, izstāžu biļetes, brokastis viesnīcā 4. marta rītā. Abās dienās paredzēts arī brīvs laiks Viļņas centra apskatei. Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņems apliecības par dalību profesionālās pilnveides seminārā 12 stundu apjomā.

Ceļosim nelielā busā (sākuma un beigu punkts - pie Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja).

 

 

 

GRUPA PILNA
Uz kursiem jāpiesakās šajā sadaļā, izvēloties semināru (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta. Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar. Ja grupa jau pilna, varat pieteikties rezervistos, atsūtot mums ziņu uz e-pastu.

Ja piesakoties nesaņemt apstiprinājumu e-pastā, noteikti pārbaudiet sava e-pasta citas mapes, arī "mēstules". Ja izmantojat "www.inbox.lv" e-pasta adresi, lūgums noteikti pārbaudīt mapi "Abonētās ziņas", dažkārt sūtījumi atrodas tur.

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.
1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta pasākumā ir rezervēta.
2.
Jūsu rezervētajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu par izmaiņām pieteikumā).
3.
Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.
4.
Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņem nodarbības materiālus un apliecības pdf formā.

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRīS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām Facebook, Instagram un Twitter.

E-pasts ir mūsu ikdienas saziņas veids, uz telefona zvaniem atbildam tikai, kad neesam aizņemtas, tāpēc iesakām rakstīt triskrasas@triskrasas.lv, nevis zvanīt!