MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Nodarbības un kursi

Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika
No Piektdiena, 18. Novembris 2022 -  08:30
Uz Sestdiena, 19. Novembris 2022 - 20:00
Cena (EURO) 160.00

Pedagogu profesionālās pilnveides seminārs "Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika" - 12 stundas

Semināra norises laiks un vieta: 2022.gada 18. un 19. novembris, Kauņa, Lietuva.
Semināra izmaksas: 160 EUR

Programmā ietilpst: Brauciens īrētā autobusā no Rīgas līdz Kauņai un atpakaļ (izbraukšana un atgriešanās Rīgas centrā pie Nacionālā Mākslas muzeja). Viljama Kentridža izstādes "What we do not remember", Yoko Ono izstādes "The Learning Garden of Freedom", Takao Iijimas instalācijas "Ay-O" un laikmetīgās mākslas izstādes "Ukraine! Unmuted" apmeklējums. Apmešanās vienīcā Kauņas centrā divvietīgos numuros. Cenā iekļautas izstāžu biļetes, brokastis viesnīcā 19. novembra rītā, kā arī kopīgas vakariņas itāļu restorānā 18. novembra vakarā (nav iekļauti dzērieni). Semināra vadītājas sniegs informāciju par māksliniekiem un izstāžu koncepcijām, kopīgi diskutēsim par laikmetīgās mākslas izglītības tēmām. Abās dienās paredzēts arī brīvs laiks Kauņas centra apskatei. Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņems apliecības par dalību profesionālās pilnveides seminārā.

 

 


160.00
Uz kursiem jāpiesakās šajā sadaļā, izvēloties semināru (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta, ziņas par maksātāju (iestādes nosaukums vai personas vārds un uzvārds; reģistrācijas numurs vai personas kods; pasta adrese; bankas konta numurs). Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar. Ja grupa jau pilna, varat pieteikties rezervistos, atsūtot mums ziņu uz e-pastu.

Pēc rēķina apmaksas katram dalībniekam uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā, nosūtīsim personalizētu saiti, lai varētu pieslēgties tiešsaistes semināram Zoom platformā. Ja piesakoties nesaņemt apstiprinājumu e-pastā, noteikti pārbaudiet sava e-pasta citas mapes, arī "mēstules". Ja izmantojat "www.inbox.lv" e-pasta adresi, lūgums noteikti pārbaudīt mapi "Abonētās ziņas", dažkārt sūtījumi atrodas tur.

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.
1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta pasākumā ir rezervēta un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Lūdzam rēķinu apmaksāt savlaicīgi.
2.
Ja uz pasākumu piesakaties pēdējā brīdī, lūdzam rēķinu apmaksāt nekavējoties.
3. Maksājuma uzdevumā jānorāda rēķina numurs.
4.
Jūsu rezervētajā un apmaksātajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu par izmaiņām pieteikumā).
5.
Ja dalībnieks uz pasākumu neierodas, iemaksa tiek zaudēta, izņemot gadījumus, kad atbrīvotajā vietā piesakās kāds cits.
6.
Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.
7.
Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņem nodarbības materiālus un apliecības pdf formā.

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRīS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām Facebook, Instagram un Twitter.

E-pasts ir mūsu ikdienas saziņas veids, uz telefona zvaniem atbildam tikai, kad neesam aizņemtas, tāpēc iesakām rakstīt triskrasas@triskrasas.lv, nevis zvanīt!