MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Nodarbības un kursi

Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika
No Piektdiena, 10. Jūnijs 2022 -  08:30
Uz Sestdiena, 11. Jūnijs 2022 - 20:00
Cena (EURO) 145 eiro

Pedagogu profesionālās pilnveides seminārs "Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika" - 12 stundas

Semināra norises laiks un vieta: 2022.gada 10., 11. jūnijs, Kauņa, Lietuva.
Semināra izmaksas: 145 EUR

Joko Ono instalācija “Exit”, Viljama Kentridža izstāde "What we do not remember", Marina Abramović "Memory of Being" un izstāžu telpa "Nemuno 7" uz sena kuģa.

 


145 eiro
Uz kursiem jāpiesakās šajā sadaļā, izvēloties semināru (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta, ziņas par maksātāju (iestādes nosaukums vai personas vārds un uzvārds; reģistrācijas numurs vai personas kods; pasta adrese; bankas konta numurs). Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar. Ja grupa jau pilna, varat pieteikties rezervistos, atsūtot mums ziņu uz e-pastu.

Pēc rēķina apmaksas katram dalībniekam uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā, nosūtīsim personalizētu saiti, lai varētu pieslēgties tiešsaistes semināram Zoom platformā. Ja piesakoties nesaņemt apstiprinājumu e-pastā, noteikti pārbaudiet sava e-pasta citas mapes, arī "mēstules". Ja izmantojat "www.inbox.lv" e-pasta adresi, lūgums noteikti pārbaudīt mapi "Abonētās ziņas", dažkārt sūtījumi atrodas tur.

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.
1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta pasākumā ir rezervēta un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Lūdzam rēķinu apmaksāt savlaicīgi.
2.
Ja uz pasākumu piesakaties pēdējā brīdī, lūdzam rēķinu apmaksāt nekavējoties.
3. Maksājuma uzdevumā jānorāda rēķina numurs.
4.
Jūsu rezervētajā un apmaksātajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu par izmaiņām pieteikumā).
5.
Ja dalībnieks uz pasākumu neierodas, iemaksa tiek zaudēta, izņemot gadījumus, kad atbrīvotajā vietā piesakās kāds cits.
6.
Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.
7.
Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņem nodarbības materiālus un apliecības pdf formā.

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRīS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām Facebook, Instagram un Twitter.

E-pasts ir mūsu ikdienas saziņas veids, uz telefona zvaniem atbildam tikai, kad neesam aizņemtas, tāpēc iesakām rakstīt triskrasas@triskrasas.lv, nevis zvanīt!