Kursi skolotājiem notiek divos veidos - klātienē un attālināti. 

Priekšrocības kursiem klātienē - iespēja apskatīt TRĪS KRĀSU mācību vidi, audzēkņu darbus, satikt kolēģus.
Priekšrocības attālinātajām kursu programmām - naudas un laika ietaupījums.

Uz semināriem un kursiem jāpiesakās interneta mājas lapā www.triskrasas.lv sadaļā "Nodarbības un kursi" jāizvēlas seminārs (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta, ziņas par maksātāju (iestādes nosaukums vai personas vārds un uzvārds; reģistrācijas numurs vai personas kods; pasta adrese; bankas konta numurs). Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar. Ja grupa jau pilna, varat pieteikties rezervistos, atsūtot mums ziņu uz e-pastu.

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.

  1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta pasākumā ir rezervēta un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Lūdzam rēķinu apmaksāt savlaicīgi - ne vēlāk kā divas nedēļas pēc tā saņemšanas.
  2. Ja uz pasākumu piesakaties pēdēja brīdī, lūdzam rēķinu apmaksāt nekavējoties.
  3. Maksājuma uzdevumā jānorāda rēķina numurs.
  4. Jūsu rezervētajā un apmaksātajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu, kā viņu sauc).
  5. Ja dalībnieks uz pasākumu neierodas, iemaksa tiek zaudēta, izņemot gadījumus, kad atbrīvotajā vietā piesakās kāds cits.
  6. Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRīS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām Facebook, Instagram un Twitter.
Kursi skolotājiem

E-pasts ir mūsu ikdienas saziņas veids, uz telefona zvaniem atbildam tikai, kad neesam aizņemtas, tāpēc iesakām rakstīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., nevis zvanīt!