Iepirkuma grozs

 x 

Tukšs

Pētam arhitektūru un dizainu Miera ielā!

Aktīva ekskursija un darbnīca skolēnu grupām (1. - 9. klasei)

Miera iela  ir viena no Rīgas ielām, kas ir arhitektoniski krāšņa - nelielā  posmā  no Brīvības ielas  līdz Tallinas ielai satopamai 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma arhitektūras visdažādākie paraugi, nozīmīga  ir dizaina  klātbūtne Miera ielā - izkārtnēs, skatlogos, interjeros.  

Nodarbības ievaddaļā skolēni iegūs jaunas zināšanas par arhitektūru, dizainu, tam sekos radoši uzdevumi, lai pētītu Miera ielas ēkas, detaļas un atmosfēru, bet pasākuma noslēgumā – diskusijas par “atklājumiem” un radošo darbu izstāde. Ieguvumi skolēniem – pilnveidotas zināšanas un izpratne par Rīgas pilsētvidi, aktivizētas pētīšanas prasmes, rosināta interese par arhitektūru un dizainu.

Pētniecisko maršrutu izstrāde notikusi apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanas projekta "Pētam arhitektūru un dizainu Miera ielā!" ietvaros. Atbalstījis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Norise: Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, Miera ielā 33, Rīgā un ārtelpā. Nodarbības ilgums 90 minūtes.

Dalības maksa: līdz 10 skolēnu lielai grupai 20 eiro; par katru nākamo skolēnu + 2 eiro.

Ja interesē piedāvājums, lūgums sazināties: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba lapas: