Iepirkuma grozs

 x 

Tukšs
ATBALSTA

Jaunumi

TRĪS KRĀSAS

Mācību DVD "Kad melns ir sarkans. Krāsu mācība un gleznošana" pēdējo eksemplāru izpārdošana - cena 1 eiro. Nāc uz TRĪS KRĀSĀM Miera ielā vai pasūti šeit.

14. un 15. aprīlī TRĪS KRĀSAS slēgtas - nodarbības bērniem nenotiks.

5. aprīlī pl. 18.00 Grietas organizētā konkursa "Mana iedomu pasaule" apbalvošanas ceremonija. Aicinām piedalīties visus konkursa dalībniekus!

Nākamie mākslas pedagogu profesionālās pilnveides semināri tiek plānoti augustā.

Skolēnu pavasara brīvlaika nedēļā mākslas nodarbības bērniem notiks ierastajos laikos.

16. martā seminārs mākslas pedagogiem "Eksperimenti ar materiāliem - veids, kā radīt idejas";
17. martā "Jūgendstila interjera dekoratīvie elementi";
7. aprīlī "No portreta skices līdz analītiskai glezniecībai".
Apraksti un pieteikšanās šeit.

23. februārī seminārs mākslas pedagogiem "Mūsdienīgs zīmējums - saturs un tehnisko risinājumu iespējas".

28. janvārī 12.30 Agates rīkotā zoodārza dzīvnieku zīmējumu konkursa noslēgums un uzvarētāja apbalvošana.

26. janvārī seminārs skolotājiem "Eksperimenti ar materiāliem - veids, kā radīt idejas".

Pašlaik ziemas brīvlaiks, nodarbības atsāksies 3. janvārī. TRĪS KRĀSU audzēkņu vecāku sapulce 4. janvārī plkst. 19.15

Izstāde "Mierielas skati" - līdz 17. decembrim.

30. novembrī plkst. 18.00 izstādes "Mierielas skati" atklāšana.

24. novembrī strādājam līdz 22.00

2017. gada 26. janvārī - seminārs mākslas pedagogiem "Eksperimenti ar materiāliem - veids, kā radīt idejas". Pieteikties var šeit.

Turpinām uzņemt skolas vecuma audzēkņus izglītības programmās mākslā un dizainā, bet pirmsskolniekiem šobrīd visas vietas aizņemtas. Vairāk lasīt šeit.

Sestdien, 22. oktobrī TRĪS KRĀSAS būs slēgtas, nodarbība bērniem nenotiks.

15. oktobrī 11.00 – 13.00 notiks Miera ielas izpēte ielas posmā no Tallinas ielas līdz Brīvības ielai. Dokumentēsim ielu – mājas, cilvēkus, smaržas, skatlogus, uzrakstus, dzīvniekus, mašīnas, tramvajus, pagalmus. Tiekamies Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, Miera ielā 33.

22.-23. oktobrī tālākizglītības programma mākslas pedagogiem Tallinā "Laikmetīgā māksla un tās mācīšanas metodika". Programma un pieteikšanās te.

Uzņemam 7 - 16 gadus vecus skolēnus interešu izglītības programmās mākslā un dizainā. Vairāk lasīt šeit

Bērnu un jauniešu laikmetīgās mākslas izstāde "Māksla kastēs" tapusi, iedvesmojoties no avangarda kino šedevra - 1924.gadā radītās Fernāra Ležē filmas "Mehāniskais balets" (Ballet Mécanique). Izstāde tika atklāta mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" laikā 10. septembrī, to var apskatīt līdz 24. septembrim. Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

10. septembra vakarā - laikmetīgās kultūras foruma "Baltā nakts" ietvaros - aicinām atnākt uz TRĪS KRĀSĀM, kur norisināsies mākslas projekts „Māksla kastēs”, kurā satiksies kino un vizuālā māksla. Izstādē būs skatāmi jauno autoru – bērnu un jauniešu, kuri mākslu apgūst Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS – statiskas un kinētiskas instalācijas un objekti. Skatītājus aicināsim ielūkoties mākslas kastēs, iekustināt, izgaismot un atdzīvināt tajās mītošos notikumus un pārsteigumus, kā arī noskatīties Starptautiskā filmu festivāla 2AnnasIFF sagatavoto īsfilmu programmu. Izstāde būs apskatāma līdz 24. septembrim. Filmu seansi tikai 10. septembra vakarā: 18.00; 19.00; 20.00; 21.00; 22.00; 23.00; 00.00 un 1.00. Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

25. un 26. augustā - profesionālās pilnveides semināri mākslas pedagogiem: vairāk šeit.

18. un 19. augustā plkst. 15:00 - 18:00 instalāciju darbnīca “Optiskās pārvērtības” 10 - 16 gadus veciem dalībniekiem. Pētot kaleidoskopa principu, būvēsim optiskas instalācijas. Dalība bez maksas, aicinām visus interesentus! Pasākumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

16. augustā plkst. 15:00 - 18:00 plenērs 5 - 16 gadus veciem dalībniekiem – pētīsim, zīmēsim, gleznosim Miera ielu. Dalība plenērā bez maksas. Pasākumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

Rīgas svētkos – 13. augustā Alberta ielā aicinām pētīt Jūlija Straumes 20.gs. sākumā zīmētās bezdelīgas un izgatavot ar kino priekšvēsturi saistīto optisko rotaļlietu – taumatropu.

18. jūnijā TRĪS KRĀSĀS noslēdzas mācību gads. Vasaras brīvlaiks līdz 16. augustam.

16. jūnijā pl. 15:00 instalāciju darbnīca skolēniem. Pasākumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

1. jūnijā pl. 18:00 septiņus gadus jaunā autora Miķeļa Zalāna grāmatas "Ceļojums pie dzīvniekiem" atvēršana. Aicināti visi interesenti!

7. un 8. jūnijā plānotos kursus skolotājiem pārceļam uz 25. un 26. augustu.

Informējam, ka piektdien, 20. maijā TRĪS KRĀSĀS nodarbības bērniem NENOTIKS!

14. maijā pl. 13:00 - 16:00 vasarīga gleznošanas darbnīca Miera ielas Vasarsvētku ietvaros. Kopīgi gleznosim Latvijas vasaras ainavu, pētot Edgara Iltnera gleznu "Mana Latvija". Būs iespēja piedalīties arī milzu burbuļu un žonglēšanas darbnīcās. Pasākumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

5. maijā nodarbība jauniešiem un pieaugušajiem "Momentuzņēmuma reducēšana. Chantal JOFFE Photo-PAINT". Nodarbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS ir atvērta un līdz 7. maijam skatāma izstāde "Domas ap gleznām". Izstādē eksponētas jauno autoru - Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS audzēkņu - vizuālas domas par latviešu māksliniekiem, viņu darbiem un mākslu vispār. Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

25. un 26. martā TRĪS KRĀSĀS nodarbības nenotiks. Priecīgas Lieldienas!

19. martā 12.00 -17.00 aicinām paciemoties TRĪS KRĀSĀS, lai pamēģinātu uztaisīt funkcionālu un stabilu krēslu vai ķeblīti Lieldienu olai. Darbnīcā varēsiet izbaudīt jauna dizaina tapšanā tik svarīgo izpētes un eksperimentēšanas procesu. Darbnīcas norisi atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”

Skolēnu pavasara brīvlaika nedēļā TRĪS KRĀSĀS mākslas nodarbības bērniem notiks ierastajos laikos - no otrdienas līdz piektdienai 15:00 - 19:00, sestdien 11:00 - 13:00.

3. martā pl.18.00 Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS notiks sarunu vakars par lielisko holandiešu mākslinieku hermanu de vrīsu. Pasākuma norisi atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, programma “Nāc un dari! Tu vari!”.

Mācību materiālam - DVD "Kad melns un sarkans. Krāsu mācība un gleznošana" 2016.g. februārī 50% atlaide. To var iegādāties šeit.

28. janvārī pl. 18:00 - Dagnes Ventiņas gleznu izstādes "Ikdiena - iemesls, lai gleznotu" atklāšana. Pirms tam - pl. 16:00 - diskusija par laikmetīgo mākslu un mākslas pedagoģiju. Laipni aicinām atnākt! Atbalsta Borisa un Ināras Tererevu fonds.

Gleznošanas darbnīcas bērniem (22. janvārī) un pieaugušajiem (23. janvārī) vadīs gleznotāja Dagne Ventiņa.

13. janvārī - "Krāsu izgriešana"; 14. janvārī - "Treniņš acij un rokai"; 16. janvārī - "Radoša rotaļāšanās ar papīru".

8. janvārī - "Āfrikas maskas"; 9. janvārī - "Sejas labirints" - Latvijas mākslas akadēmijas studentu mācību nodarbības bērniem.

TRĪS KRĀSĀS ziemas brīvdienas. Nodarbības atsāksies 5. janvārī.

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS ir viena no 160 biedrībām, kas saņēmušas atbalstu Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” ietvaros. Projekts “Mākslas dienas Miera ielā” saņem Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, lai vairāk kā 200 cilvēku (gan bērni, gan pieaugušie) deviņus mēnešus gūtu prieku radošajās darbnīcās, diskusiju vakaros, izstādēs, plenēros un citos aizraujošos pasākumos.

Aicinām uz Sveicienu darbnīcu 3. un 10. decembrī no 18:00 līdz 21:00. Katrs pats varēs skaisti izrotāt kartīti un aploksni, kā arī atrast īstos vārdus sveicienam. Maksa - 0.50 eur par vienu kartīti ar visu aploksni. Lūdzam dalīties ar šo ziņu un ņemt līdzi draugus un kaimiņus!

25. novembrī - biznesa konultāciju spēle māksliniekiem, amatniekiem un dizaineriem "Rīts ar biznesa rūnām".

13. novembrī seminārs mākslas skolotājiem "Jūgendstila interjera dekoratīvie elementi"

Interešu izglītības nodarbības bērniem turpinās arī skolēnu brīvlaikā ierastajos laikos: otrdien-piektdien 15:00-19:00; sestdien 11:00-13:00. Nodarbības 27. - 31. oktobrī vada Miera ielas Republikas mākslinieces Marta Ģibiete no LEDENES un Sandra Konstante no LAIMES LĀDES

20. oktobrī pl.18:00 izstādes VAU! atklāšana. Izstāde būs apskatāma līdz 7. novembrim

2. decembrī seminārs pirmssvētku noskaņā - "Formu konstruēšanas pamati"

Turpinām uzņemt bērnus un pusaudžus interešu izglītības programmās mākslā un dizainā - lai vienotos par piemērotiem nodarbību laikiem, pieteikties personīgi Miera ielā 33 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

28. - 29. septembrī TRĪS KRĀSĀS - Design Jam Tabacco factory. Aktualizējot jautājumu par Tabakas fabrikas pārtapšanu par kultūras, izglītības un radošo industriju kvartālu, studenti strādās pie sava redzējuma izveides, pētot Tabakas fabrikas kvartāla identitātes šķautnes vietējās kopienas apziņā. Darbnīcā piedalīsies Latvijas Kultūras akadēmijas, Latvijas Mākslas akadēmijas un Rīgas Ekonomikas augstskolas Erasmus programmas studenti un Latvijas puses kuratore Agnese Hermane (LKA). Darbnīcas vadītājs Martins Foslaitners (Martin Foessleitner)

Uzņemam audzēkņus (līdz 16 g.v.) interešu izglītības programmās "Māksla un pētniecība" un "Dizains un pētniecība". Vairāk info šeit

Izstāde "Gaismaskoks. Jauno māksla" Rīgas mākslas telpā ir apskatāma līdz 13. septembrim

13. novembrī seminārs "Jūgendstila interjera dekoratīvie elementi"

5. septembrī - Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts". Aicinām apmeklēt trīs mūsu radītās izstādes:
"Spīdošā vannas istaba" Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS Miera ielā 33 - no pl.18:00 līdz 1:00 naktī;
"Eksperimenti ar staru" Rīgas Fotonikas centrā Šķūņu ielā 4 - no pl.18:00 līdz 3:00 naktī;
"Gaismaskoks. Jauno māksla" Rīgas mākslas telpā Kungu ielā 3 - no pl.18:00 līdz 3:00 naktī.
Vairāk info: www.baltanakts.lv

1. un 2. oktobrī plānojam tālakizglītības semināru Viļņā - programmā Baltijas glezniecības triennāles un divu mākslas skolu apmeklējums

No 18. augusta atsākam interešu izglītības nodarbības bērniem, kā arī uzņemam jaunus audzēkņus. No 18. līdz 31. augustam saīsināts darba laiks: otrdien - piektdien 15:00-18:00, sestdien - pirmdien slēgts

Rudens brīvlaikā 27. - 31. oktobrī tālākizglītības kurss par laikmetīgo mākslu Venēcijā
25. augustā seminārs "Izpratne par mūsdienīgu reālistisku zīmējumu"
26. augustā seminārs "Gleznošana ar dabas dotām krāsām"
27. augustā seminārs "Gaismas objekti - PET pudeļu izmantošana"
24. septembrī seminārs "Vorhols, popārts, sietspiede"

Sākot no 30. septembra biznesa spēles rīti māksliniekiem notiks katra mēneša pēdējā trešdienā