Operācija “MASKA"

Grāmata par Poļa "Alter Ego" galvas mulāžu
Piegāde uz:Latvia
Cena 8,00 €
Atlaide:
Apraksts Teksta autore: Luīze Pastore
Ilustrācijas: Elīna Brasliņa

Izdevējs: Neputns, 2016, ISBN 9789934512988. Izdevums tapis ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas un Dinas un Jāņa Zuzānu atbalstu.

Vai mākslas darbi var atdzīvoties? Kādus noslēpumus slēpj mākslas darbi? Grāmatu sērijā „Mākslas detektīvi” mākslai pa pēdām dodas mazie detektīvi Teo, Poga un takšelis Komats, kas izmeklē ievērojamāko Latvijas mākslinieku mākslas darbu noslēpumus. Ceturtā sērijas grāmata “Operācija “MASKA”” veltīta gleznotāja, performanču rīkotāja, Egocentra organizācijas dibinātāja un vienīgā biedra, sēņu eksperta, tēlnieka un instalāciju mākslinieka Miervalža Poļa galvas mulāžai “Alter Ego”. Karstā vasaras dienā Teo, Poga un Komats pašā Rīgas centrā atrod seifu, kurā noglabāta savāda, spīdīgi dzeltena maska. Kad Teo masku uzlaiko, detektīvu priekšā atdzīvojas nevaldāmais Bronzas cilvēks, kas izspēlē ar bērniem karstgalvīgu jokus. Lai noskaidrotu maskas atdzīvošanās noslēpumu, detektīvi dodas mākslas pasaulē un nonāk samērā nesenos laikos, tā saucamajos padomju gados. Ar maskas palīdzību Teo kļūst par vietēja mēroga slavenību, un trijotne uz savas ādas izdzīvo Bronzas cilvēka leģendu.

Izdevums noderēs bērniem un viņu vecākiem latviešu vizuālās mākslas vēstures iepazīšanai, kā arī mākslas skolotājiem ierosmei mākslas nodarbībām.

Grāmata (formāts 21,5 x 20 cm, 60 lpp.), mīkstie vāki, cena 8 EUR.