MĀCĪBAS SKOLOTĀJIEM

Nodarbības un kursi

Pētniecības metožu izmantošana dizaina apguvē
Piektdiena, 1. Oktobris 2021, 09:00 - 14:00
Cena (EURO) 30 eiro

Aicinām skolotājus attālināti piedalīties profesionālās pilnveides seminārā ”Pētniecības metožu izmantošana dizaina apguvē". 

Pētnieciskā un radošā darbība mācībās ir nozīmīgs veids kā paplašināt savu pieredzi gan skolotājam, gan skolēnam. Jaunais vienmēr ir aizraujošs, patiess, taču arī - neparedzams. Pārsteiguma klātbūtne mācoties ir izzinošs process skolēnam un īpašs izaicinājums skolotājam. Vai un kā iespējams plānot mācību stundu, ietverot daudzveidīgus skolēna risinājumus? Kā to var nodrošināt un vērtēt? Mākslas izglītības centra TRĪS KRĀSAS praksē balstīta atbilde ir - jā, ja izvēlamies ko, kā un kāpēc pētīt.

Programmas mērķis ir iepazīt dažādas metodes, kas balstīta pētniecībā, lai gūtu ierosmi darbā ar skolēniem mācību procesā.

Kursu dalībnieki iepazīs dizaina piemērus, kuri tapuši, izmantojot pētniecību, kā arī  vairākus atšķirīgus virzienus interesantu pētniecisku mācību uzdevumu izveidošanai. Kursa dalībnieki  izvērtēs iespējas kā pielietot pētniecību  dizaina mācīšanā un mācību uzdevumos skolā, diskutēs par iespējām kā izmantot iegūto pieredzi mācību satura pilnveidē.

Semināra saturs būs noderīgs gan mākslas, gan mājturības un tehnoloģiju skolotājiem. Semināru vadīs Ilze Kupča un Ilze Vītola. 

Dalības maksa 6 akadēmisko stundu tiešsaistes seminārā ir 30 eiro. Pēc semināra dalībniekiem būs jāveic patstāvīgs darbs. Semināra norise plānota vienā dienā divās daļās plkst. 9.00-11.00 un plkst. 12.00-14.00. Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņems nodarbību materiālus un apliecības pdf formātā.

Lai piedalītos seminārā, pēc pieteikšanās un saņemtā rēķina apmaksas nepieciešams lejupielādēt lietotni Zoom (https://zoom.us/download) un pēc tam reģistrēt savu profilu. Iesakām to izdarīt savlaicīgi. Pēc rēķina apmaksas katram dalībniekam uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā,  nosūtīsim personalizētu saiti. Izmantojot šo saiti, varēsiet pievienoties semināram Zoom platformā. Rekomendējam seminārā piedalīties, izmantojot datoru, nevis telefonu; tāpat arī pirms tam pārbaudīt, vai ir stabils internets, vai strādā kamera un mikrofons, lai semināra laikā mēs varētu bez problēmām sazināties.


30 eiro
Kursi skolotājiem notiek attālināti tiešsaistē Zoom platformā. Ieraksts netiek veikts.

Uz kursiem jāpiesakās šajā sadaļā, izvēloties semināru (anotācija ir piejama, klikšķinot uz semināra nosaukuma), jāatver un jāaizpilda pieteikuma veidlapa. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums un elektroniski sagatavots .pdf formāta rēķins (ja nepieciešams, rēķinu varēsiet izdrukāt). Pieteikumam vajadzīgās ziņas: dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, darba vieta, ziņas par maksātāju (iestādes nosaukums vai personas vārds un uzvārds; reģistrācijas numurs vai personas kods; pasta adrese; bankas konta numurs). Pa e-pastu vai pa telefonu kursos pieteikties nevar. Ja grupa jau pilna, varat pieteikties rezervistos, atsūtot mums ziņu uz e-pastu.

Pēc rēķina apmaksas katram dalībniekam uz e-pastu, kas būs norādīts pieteikumā, nosūtīsim personalizētu saiti, lai varētu pieslēgties tiešsaistes semināram Zoom platformā. Ja piesakoties nesaņemt apstiprinājumu e-pastā, noteikti pārbaudiet sava e-pasta citas mapes, arī "mēstules". Ja izmantojat "www.inbox.lv" e-pasta adresi, lūgums noteikti pārbaudīt mapi "Abonētās ziņas", dažkārt sūtījumi atrodas tur.

Pieteikšanās uz semināriem un apmaksas noteikumi.
1. Pēc pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka vieta pasākumā ir rezervēta un uz jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Lūdzam rēķinu apmaksāt savlaicīgi.
2.
Ja uz pasākumu piesakaties pēdējā brīdī, lūdzam rēķinu apmaksāt nekavējoties.
3. Maksājuma uzdevumā jānorāda rēķina numurs.
4.
Jūsu rezervētajā un apmaksātajā vietā seminārā drīkst piedalīties cits dalībnieks (piemēram, jūsu kolēģis, tādā gadījumā atsūtiet ziņu par izmaiņām pieteikumā).
5.
Ja dalībnieks uz pasākumu neierodas, iemaksa tiek zaudēta, izņemot gadījumus, kad atbrīvotajā vietā piesakās kāds cits.
6.
Piesakoties semināram, dalībnieks piekrīt mācību procesa dokumentēšanai un publiskošanai.
7.
Pēc semināra dalībnieki e-pastā saņem nodarbības materiālus un apliecības pdf formā.

Lai saņemtu informāciju par turpmākajiem semināriem, pierakstieties TRīS KRĀSU jaunumu saņemšanai mājas lapā, kā arī sekojiet mūsu ziņām Facebook, Instagram un Twitter.

E-pasts ir mūsu ikdienas saziņas veids, uz telefona zvaniem atbildam tikai, kad neesam aizņemtas, tāpēc iesakām rakstīt triskrasas@triskrasas.lv, nevis zvanīt!